Chlap ve školce

17.11.2013 06:02

Určitě jste si všimli, milí rodiče, že máme ve školce muže. Náš učitel (zatím jen praktikant vyšší odborné školy pedagogické) bude pobývat u Medvíďat v průběhu měsíce listopadu. Muž v mateřské škole je zvláštní úkaz.Pozitivum, které do předškolní výchovy přináší je jiný pohled na věc. Je to tím, že muži a ženy jsou v některých bodech odlišní. Bod č. 1 - názory, jiné vnímání světa. Nechci tady psát filosofickou úvahu na téma muži a ženy. Chci jen říci, že příklad a vliv obou pohlaví na výchovu dětí má svůj význam a to nejen v mateřské škole. Tak buďme rádi za ten závan jiného pohledu. 

Nyní INFORMACE: Máme novou šatnu. Paní ředitelka nám chtěla udělat radost (taková ona je) a tak nám v létě objednala novou šatnu. S drobnými komplikacemi ji máme v listopadu nainstalovanou. Teď už jen zbývá naučit se v ní žít a radovat se.

Fotografie z různých akcí najdete v sekci FOTKY. 

Plánované aktivity najdete na nástěnce v šatně. Každé pondělí chodíme do Solné jeskyně od 10h do 11h. Čekají nás divadýlka a Mikulášská nadílka (s pomocí základní školy). Hlavní akce - Vánoční besídka - vystoupení vašich dětí se koná ve středu 18. prosince v 15.30h.

Ještě více a více vzdělávání pro budoucí školáčky jsme podpořili pracovními sešity. To je snad vše a když ne tak se nás můžete kdykoliv zeptat, jsme tu pro vás a hlavně pro vaše děti denně od 6.30h do 16.30h kromě soboty a neděle. S úsměvem Lenka Stará.