VÍTEJTE NA NAŠEM WEBU

PRO RODIČE:

PODÍVEJTE SE NA VIDEO, KTERÉ JSME PRO VÁS NATOČILY. Stačí posunout stránku úplně dolů. Máme k vám jen malou prosbu. Toto video je určeno vám a vašim dětem. Nesdílejte ho, prosím, přes Facebook a další sociální sítě. Děkujeme a příjemnou zábavu :-)
 
 
 
V levé liště je nová záložka NÁMĚTY PRO DOMÁCÍ CHVILKY, zde se můžete inspirovat návrhy na společné chvíle strávené s Vašimi ratolestmi.
K dispozici jsou i maily na třídy, na třídní telefony nevolejte.

Dále v NOVINKÁCH naleznete aktuální informace k zápisům do 1 tříd.

 
 

Vážení rodiče,

uzavření mateřských škol v Českém Brodě nadále trvá do odvolání. Sledujte, prosím, naše webové stránky.

Děkujeme za pochopení.

 

POTŘEBNÉ INFORMACE:

24_03 TZ - Osetrovne az do 13. narozenin a po celou dobu uzavreni skol.pdf (338107)

Nový zákon nyní umožňuje delší čerpání ošetřovného Zvýšila se i věková hranice dítěte pro nárok na ošetřovné ČSSZ.pdf (418292)

Ošetřovné - MPSV Portál.pdf (2450959)

ocr-prarodic (1).rtf (10408)

 

 

 

 

 
 

DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!!!!!!!!!

          Na základě usnesení RM Český Brod ve funkci zřizovatele školy, ze dne 12. března 2020, v návaznosti na vydaná mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. března 2020 a doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zvážit omezení nebo přerušení provozu mateřských škol, bylo z důvodu ochrany a prevence nebezpečí z rozšíření onemocnění COVID-19 v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace rozhodnuto o uzavření všech mateřských škol zřízených Městem Český Brod ode dne 13. března 2020 do odvolání, minimálně však do 27. března 2020, včetně.

 

Mateřské školy budou vydávat potvrzení o uzavření školy – v pátek 13. 3. 2020 a v pondělí 16. 3. 2020 od 8.00 do 12.00 hodin.

Po telefonické dohodě (č. tel. 604 376 028) lze vydat potvrzení i jinak.

Usnesení RM.pdf (140537)

 

    

 

Motto:

 

“Být sám sebou, s Vámi, s Tebou”

                                                                                                                                                               

 

Veškeré činnosti směřujeme k vytvoření rodinné a pohodové atmosféry. Výchovu a vzdělávání orientujeme k tomu, aby si každé dítě od útlého věku osvojovalo základy klíčových kompetencí a získalo tak předpoklady pro své celoživotní vzdělávání, umožňující mu se snáze a spolehlivěji uplatnit ve společnosti.